KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15636120
nr 1563 6120
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Akvareller, 4 st, Signerade, kust & sjömotiv, yttermått inklusive ram: 37x47 - 52x42 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:42:00
11/9 14:05:03
200 kr
11/9 18:27:40
11 sep
Specialauktion Marianne Lundblad
Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad